Vereség a rekkenő hőségben

Kikapott az MFK Zólyom (Zvolen) csapatától a Rimaszombat VSK, a piros-feketék fordulatokban gazda, sokgólos mérkőzésen 3:4 arányban maradtak alul a II. liga újoncával szemben.

A mérkőzésre Rimaszombatban került sor, ahol a két csapat rekkenő hőségben 3 x 30 perces találkozót vívott egymással. A mérkőzésen 1:1- es félidőt követően hatvan percnyi játék után a hazaiak vezettek 3.2-re, de a mérkőzés utolsó részében fordítottak a vendégek, s így 4:3-ra megnyerték a mérkőzést. A hazaiak góljait sorrendben Oleg Wlasov, zólyomi öngól, illetve Juhász szerezték.

A mieink legközelebb július 20-án, szombaton az V. liga, dél csoportjában 3. helyen végző FK Brezno otthonában lépnek pályára délután 17:00 órakor.